Уже 2 роки я хотіла поділитися цим рецептом. Тому що він дуже крутий.
Всі ми звикли до малосольних огірків – цією закускою нас не здивувати. Але є страва ще смачніше ніж малосольні огірки – і це малосольні цуккіні!!!
Я перевіряла реакцію на цю страву серед різних людей: родичів, друзів і знайомих.
І жодного негативного відгуку. Жодного!!!
Тому я мужньо зберегла банку малосольних цуккіні, щоб зробити це фото, і ділюся рецептом з вами!
Важливий нюанс: для цієї страви потрібно використовувати тільки молоді цуккіні, в середині яких ще не почали формуватися кісточки. Кабачки теж підійдуть, але цуккіні щільніші та й виглядають гарніше.Перевірити, чи підійдуть цуккіні для цього рецепту, дуже просто: якщо цуккіні довші ніж долоня, то вони не підходить. Коротші – підходять. Бувають ще сорти подовженої форми – в цьому випадку раджу звертати увагу на товщину цуккіні. Якщо товщі ніж складені разом 5-ть пальців – не підходить.
Думаю, з цим розібралися 🙂
Теперь сам рецепт. Дуже простий 🙂
Рецепт (з розрахунку на 1 літрову банку):
0,5-0,7 кг молодих цуккіні
½ л води
1 ст.ложка солі з маленькою гіркою
3-5 зубчиків часнику
2 стеблини кропу
Невелекий лист хрону
2-3 листочки смородини
Гострий перець чилі на смак
- Цуккіні нарізати уздовж тонкими пластинами. Настільки тонкими, наскільки можете, але ріжте вручну.
- На дно банки покладсти кріп, хрін і листя смородини. Потім наповнити банку слайсами цуккіні. Старайтеся викладати цуккіні вертикально і досить щільно. Зверху покласти часник і перець (перець за бажанням, я готую без перця – діти не люблять гостре).
- Нагріти воду і розчинити в ній сіль. Залити розсолом цуккіні. Накрити банку марлею і залишити в теплому місці – наприклад, на кухні.
- Через 24-36 годин цуккіні будуть готові. Обов‘язково спробуйте: якщо ступінь посолу вас влаштовує, закрийте банку капроновою кришкою і поставте в холодильник. Ні – залиште ще на 12 годин. Подавати в охолодженому виді. Смачного!